Salı, Eylül 22, 2020
SİNEMA & FİLM

Altered Carbon Animesi Resleeved’den Fragman Geldi

Kovboy Bebop'un yazarı 3. sınıfa kadar boşluğu dolduruyor

Geçen ay, iki senelik bir aradan sonra, zor bilimkurgu gerilim dizisi yeni bir ipucu (Anthony Mackie) ve hayata yeni bir bakışla Netflix’e döndü . Arsa biraz daha az yoğundu (ancak dünyadaki pek çok terim ve tarihle anlayacaktı ) ve yazarlar orijinal, fütüristik öncülü itti – galaksinin yurttaşları ölümden sonra “kol” teknolojisiyle bilinçlerini yeni bedenlere taşıyabilirler – yeni zirvelere . Harlan’ın yeni bir gezegeni, Harlan’ın Dünyası’na taşıyarak şov, seri hale getirilmiş TV’nin sınırlarından kaçarak, önemli, tekrarlayan öğeler de olsa bir antoloji serisine benzer bir şey haline geldi.

Sezon 2’nin Şubat debut hemen ardından Sıcak, Netflix başlatmaya hazır bir spin-off Değiştirilmiş Karbon film yalnızca iki hafta içerisinde. Değiştirilmiş Karbon: Dai Satō’dan ( Kovboy Bebop , Kabuktaki Hayalet: Tek Başına Kompleks ) bir anime filmi canlandırıldı , eylemi Latimer gezegenine taşıyor, burda “Takeshi Kovacs bir yakuza patronunun ölümünü araştırırken bir dövme sanatçısını korumalı bir saçmalık CTAC. ” Filmin devam filmi mi yoksa ön film mi olduğu belli değil, ancak 2. Sezonun sonuna dayanarak ikincisini tahmin ediyoruz.

Resleeved için ilk fragman , Blade Runner -canlı aksiyon serisinin eşsiz estetiğini tanıdık Japon siberpunkuyla birleştiriyor. 2D olarak 3D animasyon, diğer dünya kalitesine ve yere çarpan kan miktarına katkıda bulunur. Orijinal şovda olduğu gibi , Resleeved , kılıç ve makineli tüfeklerde bir artıştan tam olarak yararlanıyor gibi görünüyor.

Altered Carbon: 19 Mart’ta ilk defa Netflix’te gösterime girdi.

 

Bir cevap yazın