Cuma, Ocak 22, 2021
KatagorilerModa & Magazin

Beyoncé’nin kızı Blue Ivy inanılmaz başarıya Ulaştı

The Homecoming star Jay-Z, Blue Ivy ve ikizler Sir ve Rumi'nin gururlu ebeveynleri

Beyoncé ve Jay-Z’nin dikkat etmesi gerek – Blue Ivy şimdilik örneklerini taklit ediyor! Sekiz yaşındaki, Spotify’daki bir milyon aylık izleyici üyesinden, annesinin melodisi The Skin King: The Gift’den bir şarkı sözü yazarı olarak kabul edilen Brown Skin Girl’den daha iyi performans gösterdi. Blue da sanatçının 2004 melodisi Blue’da ortaya çıktı ve Legacy ve Blue’nun Freestyle / We Ailesi de dahil olmak üzere Jay-Z’nin bazı melodileriyle de meşgul oldu. Rapçi tek Glory’de gebe kaldıktan sadece iki gün sonra vurgulamak için bir Billboard grafiğinde göstermek için en genç bireye bile döndü. Twitter’da hayranlar, Blue’nun Spotify başarısından sonra gerçekten şekillenen bir yıldız olduğunu tartışıyorlar. Biri şöyle dedi: “Tek başına bir ünlü olmadan hayal et. Müzik endüstrisi onun için hazırlıklı değilken,” bir diğer ek ise: “Efsane gerçekten şekilleniyor.”

Blue, gelecekteki bir yıldızın hayatına olumlu bir şekilde devam ediyor ve hatta milletleriyle önemli günlerde ortaya çıktığında kıyafetlerini birleştiren kendi güzellik uzmanı bile var. En geç, genç bayan Super Bowl’da tasavvur edildi ve özel olarak tasarlanmış kırmızı bir tül üst ve birkaç Balmain bot ile işbirliği yapan bir Molo inek derisi palto giyerek büyüleyici görünüyordu. Blue’nun güzellik uzmanı Manuel A. Mendez, Instagram hesabında genç hanımın stil görünümünün bir fotoğrafını paylaştı ve bu da yaşına uygun bir kıyafet seçtiği için ona övülen çok sayıda hayranı getirdi. Sekiz yaşındaki çocuk hızla büyüyor ve hatta bir yıl önce Instagram’da gece fotoğraflarını paylaşan Beyoncé ve ABD’li rapçi Megan Thee Stallion ile zarif bir Yılbaşı partisine gitmek için uyanık kalmasına izin verildi. Fotoğraflarda, Mavi ışıltılı karanlık bir elbise içinde güzel baktı ve saçlarını olağanüstü olay için sabitledi.

Blue, kırmızı halı etkinlikleri ve gösterişli ödül törenleri de dahil olmak üzere ebeveynleriyle birlikte halka açık bir görünüm kazandı. Beyoncé’nin single’ı Spirit için müzik videosunda bile yer aldı. Bu arada küçük kardeşleri Rumi ve Sir hala çok genç, Jay-Z geçenlerde Londra’daki Lion King galasında kırmızı halıdayken Prens Harry’e açıkladı. Kraliyet nerede olduklarını sorduğunda, “Burada değiller. Her seyahate gelmiyorlar. Onları evde bıraktık.”


 

Bir cevap yazın