Perşembe, Kasım 26, 2020
SİNEMA & FİLM

GOOGLE PLAY FİLMLER YÜZLERCE ÜCRETSİZ FİLM SUNUYOR

Google ayrıca Play Store’dan film ve TV şovu satın alma veya kiralama imkanı sunar. 2012’den bu yana, bu bölüm pek çok ülkede mevcuttur. Fiyatlandırma stratejisi değişmedi, bu nedenle birçoğu hala nispeten pahalı bir hizmet olduğunu düşünüyor. Ancak, bazı ülkelerde, indirimler son derece sık sunulmaktadır. Şimdi filmleri ve diğer içerikleri bedava dağıttığı olarak izleyecek yeni bir özellik olmalı.

REKLAMLI GOOGLE PLAY FİLMLER

Netlfix, HBO Go ve tam içerik kullanılabilirliği ile nispeten makul bir aylık ödeme ayarlanan diğerleri ile rekabet sebebiyle bu hizmetin güçlüklerle karşı karşıya olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdi Google platformu, yukarıda belirtilen Netflix hizmetinde bile bulamayacağımız yeni bir özellik alacak. Bu, reklam tanıtımlarla beraber bedava dağıttığı bir izleme seçeneğidir. Google Play Filmler 4.18.37’nin şu anki sürümü yakında böyle bir şey göreceğimizi gösteren birkaç kod satırı içeriyor.

Burada, yalnızca reklam tanıtım görüntülemek için yüzlerce film izlemenin mümkün olacağı açıkça tanımlanmıştır. Film izlerken reklam tanıtımların olup olmayacağı veya filmin başında birkaç reklam tanıtıma katlanmak mecburiyetinde kalacağınız belirsizdir. Soru, içeriğin tamamının veya bir kısmının kullanılabilir olup olmayacağıdır.

Belki de bu yalnızca ilk değişikliktir ve belki de Google akış hizmetleri ile rekabet etmek için bir abonelik ayarlayacaktır. Sonuçta, Play Store’da zaten içerik abonelikleri var, ancak bu yalnızca uygulamalar ve oyunlar için geçerlidir. Burada daha mantıklı olurdu. Bu yeni özelliğin tanıtımı ve özellikle koşullar veya kısıtlamalar için bir süre beklemek mecburiyetinde kalacağız.

Bir cevap yazın