Çarşamba, Eylül 16, 2020
Teknoloji

iOS 14

Apple'ın iOS 14 ve iPadOS 14'ü Haziran ayında WWDC 2020'de tanıtması bekleniyor.

iOS 14 Özellikleri

Şu anda iOS’un en yeni sürümünde neler olduğu hakkında pek bir şey bilinmiyor fakat sızdırılan bilgilere göre Apple Şirketi Safari, Apple Music , Apple Podcast’ler , HomePod ve daha fazla uygulaması için güncellemeler bekleniyor.Ayrıca, orijinal olarak iOS 13’te şirketin piyasaya sürdüğü karanlık modda ayrıntılandırmalar ve güncelleştirmeler bekleniyor.iPad’lerdeki çoklu görev ekranı tasarımını andırması, akıllara Bölünmüş ekran özelliği iPhone’lara mı geliyor?” sorusunu getirdi.İos 14

Güncellemeyi alması beklenen iPhone modelleri

iPhone XS

iPhone XS Max

iPhone XR

iPhone X

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone7

iPhone 7 Artı

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone SE

iPod touch (7. nesil)

İOS 14 ile, söylentilere göre Apple’ın en azından iPhone SE için güncelleme desteğini bırakması bekleniyor, ancak iPhone 6s ve 6s Plus da destek kaybederse şaşırmayın.Yine de bu söylentiye biraz şüpheyle yaklaşılmalıdır. Geçtiğimiz yıl, iOS 13’ün iPhone SE için destek bırakacağını söyledi , ancak sonuçta durum böyle değildi.

İpad ios 14

Güncellemeyi alması beklenen iPad modelleri

12.9 inç iPad Pro

11 inç iPad Pro

10.5 inç iPad Pro

9.7 inç iPad Pro

iPad (7. nesil)

iPad (6. nesil)

iPad (5. nesil)

iPad mini (5. nesil)

iPad Air (3. nesil)

Erdinç YILMAZ
Merhaba! Benim adım Erdinç. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğrencisiyim. Eylül 1995 yılı Malatya doğumluyum. Boş zamanlarımda kendimi teknoloji, spor, sinema ve tiyatro gibi alanlarında geliştirmeye çalışıyorum. Hobi olarak kitap okuyup, kendi hayatımın kesitlerinden oluşan videolar ve fotoğraflar çekiyor, ülkeleri, illeri kasabaları, köyleri geziyor, yazılım ve yabancı dil öğreniyorum.

1 Yorum

  • ios 14 Çok fazla açığın olduğu söyleniyor uygulamalar sayesşnde işletim sistemine büyük zararlar veriyorlar

Bir cevap yazın