Cuma, Eylül 18, 2020
Teknoloji

iPhone Ne Yapabilir?

Yeni Apple Store ekranları sizi öğrenmeye davet ediyor

Apple Store’daki yeni bir etkileşimli tecrübe sizi iPhone’u benzersiz kılan ipuçları ve özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyor. Ekran, yeni müşterilerin neden iPhone’a geçmesi gerektiğini vurgular ve tecrübeli iPhone sahiplerinin bilmeyebileceği ipuçları verir.

Siyah bir zemine monte edilmiş yirmi iPhone’un her biri iPhone donanımının veya yazılımının değişik bir avantajını vurgular. Senkronize animasyonlu video döngüleri mağaza ziyaretçilerini daha fazla bilgi edinmek için hafifçe vurup kaydırmaya davet eder. Bir iPhone, “Anında fotoğraftan videoya git” diyor. “Daha iyi ekran zaman alışkanlıkları ayarlayın,” diye bir diğeri sunuyor.

Ekranın altında, müşterileri Apple’ın iPhone özellik sayfasına yönlendiren bir QR kodu plakası , aynı “iPhone whaaaat yapabilir mi?” kısa açıklama. Sayfa öncelikle geçen Mart ayında iPhone XS ve XR için piyasaya sürüldü ve ilgili ipuçları sağlamaya devam ediyor.

Tümüyle bakıldığında, kurulum iPhone’lara etkileyici miktarda bilgi ve müşterileri en yeni cihazları yakından incelemeye teşvik etmenin eğlenceli bir yolunu sunuyor. Ekranın tasarımı, görünür şarj kabloları veya montaj armatürleri eksikliği sebebiyle de dikkat çekicidir. İPhone’lar yüzeylerinin üstünde yüzüyor gibi görünüyor.

Yeni iPhone özellikleri Avenue şu an için yalnızca New York’taki Apple Fifth Avenue ve Kaliforniya, Palo Alto’da Apple Palo Alto gibi az sayıda Apple Store’da satılıyor. Deneyim , iPhone’ların, iPad’lerin ve Apple Saatlerin en yeni kasa ve bant rengi alternatiflerini vurgulamak için bir ızgara üstünde düzenlendiği koleksiyon bölmesinin yerini alıyor . Apple’ın bu yeni monitörü Avenues ile her mağazaya sunup sunmayacağı hala görülüyor .

En son Apple Store haberlerini detaylı olarak öğrenmek için perakende kılavuzumuzu takip edin .

 

Bir cevap yazın