Cuma, Eylül 18, 2020
Gündem

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İdlib’de şehit olan askerlerimiz ile ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştü.

İYİ Parti’den gelen açıklamaya göre, “İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, İdlip’de meydana gelen olaylar hakkında Sayın Cumhurbaşkanı ile telefonda görüştü. Sayın Meral Akşener, Balıkesir programını iptal ederek, gelişmeleri takip ve değerlendirmek üzere Ankara’ya dönüyor” denildi. Telefon görüşmesinin ardından Sayın Genel Başkan Twitter üzerinden şu cümleler ile başsağlığı mesajı yayımladı.”Türk milletinin başı sağolsun. Rusya destekli rejim güçlerinin Suriye, İdlib’deki vatan evlatlarımıza saldırısında şehitlerimiz var. Vatan için şehadete eren kahramanlarımıza Cenabıhak’tan rahmet diliyorum. Allah, ruhlarını şad, mekanlarını cennet eylesin.”

Erdinç YILMAZ
Merhaba! Benim adım Erdinç. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğrencisiyim. Eylül 1995 yılı Malatya doğumluyum. Boş zamanlarımda kendimi teknoloji, spor, sinema ve tiyatro gibi alanlarında geliştirmeye çalışıyorum. Hobi olarak kitap okuyup, kendi hayatımın kesitlerinden oluşan videolar ve fotoğraflar çekiyor, ülkeleri, illeri kasabaları, köyleri geziyor, yazılım ve yabancı dil öğreniyorum.

Bir cevap yazın