Cumartesi, Kasım 28, 2020
Katagoriler

KORONA VİRÜSÜ VOLEYBOLU ETKİLEDİ

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve herkesin araştırdığı koronavirüs vakası yayılmaya devam ediyor. Birçok ülkede etkisini sürdüren yeni tip adıyla Kovid-19 için tedbirler ve önlemler alınmaya da devam ediyor.

Dünya genelinde birçok insanın sağlığını tehdit ederek hayatını kaybetmesine yol açan koronavirüs, voleybolu da etkiledi.

CEV ŞAMPİYONLAR LİGİNDE ECZACIBAŞI VİTRA A grubunu namağlup olarak 1. olarak tamamladı FENERBAHÇE A grubunda 4 galibiyet 2 mağlubiyet alarak 2. tamamladı.İki takımımız gruptan çıkmaya hak kazandı ve çeyrek finalde İtalyan ekipleriyle eşleşti.
ECZACIBAŞI VİTRA -Savino Del Bene Scandicci
FENERBAHÇE OPET-Igor Gorgonzola Novara
Önümüzdeki hafta içinde CEV Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmelerinde İtalyan rakiplerle karşılaşacak olan Eczacıbaşı VitrA ile Fenerbahçe Opet, İtalya’da koronavirüs vakalarının artması sebebiyle, Avrupa Voleybol Konfederasyonu’na (CEV) maçların ertelenmesi yönünde talepte bulunmuştu.

Avrupa Voleybol Konfederasyonu, kulüplere yaptığı yazılı açıklama ile 4 Mart Çarşamba günü oynanacak Savino Del Bene Scandicci – Eczacıbaşı VitrA ile 5 Mart Perşembe günü oynanacak Fenerbahçe Opet – Igor Gorgonzola Novara karşılaşmalarının koronavirüsü nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini belirtti.

Ali Umut ÖZGÜR

Erdinç YILMAZ
Merhaba! Benim adım Erdinç. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğrencisiyim. Eylül 1995 yılı Malatya doğumluyum. Boş zamanlarımda kendimi teknoloji, spor, sinema ve tiyatro gibi alanlarında geliştirmeye çalışıyorum. Hobi olarak kitap okuyup, kendi hayatımın kesitlerinden oluşan videolar ve fotoğraflar çekiyor, ülkeleri, illeri kasabaları, köyleri geziyor, yazılım ve yabancı dil öğreniyorum.

Bir cevap yazın