Pazar, Kasım 22, 2020
SİNEMA & FİLM

matrix : Her Hayranın Bilmesi Gereken 5 Önemli Şey

O kırmızı hapı bir kez daha almaya hazır olduğunu söyler misin? Bu film için, gişe rekorları kıran etkinlik filmi The Matrix’i beraber düzenleyen ve koordine eden Lana Wachowski’yi bestelemeliyiz. Filmin bugüne dek genelde hoş karşılanmayan iki bölümü var. Her halükarda, Matrix kuşkusuz dördüncü bir bölümün düzeninde ve kuruluşa girişinde bulunurken, hem tercih edilen şovmen Keanu Reeves hem de Carrie Anne Moss, kuruluşun temel parçaları olduklarına ve geri dönmeye güveniyorlar

Yayın tarihi
Kuşkusuz, bu gelecek ve gelecek filmle ilgili görüşler daha az kalıyor, ancak herkes dördüncü filmin 21 Mayıs 2021’de ortaya çıkacağına dair bir şüphenin gölgesinin ötesinde biliyor. Bazı önemli oyuncular bu verileri ortaya çıkardı.

Üretim durumu
Her fan, Matrix 4’ün düzeninden web tabanlı ağ ortamı aracılığı ile bazı gayri resmi resimlerin yayınlanmasının yalnızca bir zaman meselesi olduğunu anladığı için, Sanean şehrinde şovmen Keanu Reeves tespit edildiğinde bu oluşum gerçek oluyor. Fransisco film için bir sahne çekerken.

Matrix’in dördüncü bir bölümünün kuruluşta devam ettiğini birkaç uzun zamandan beri yetkili bir biçimde açıklayan ve onaylayan kısa bir süre sonra, Warner Bros. Pictures da Matrix 4’e 21 Mayıs 2021’de bu konu da bir deşarj tarihi veya bir şey verdi. Bu yalnızca resmi olmayan bir faktördür.

Network 4, yaratılmasına Lana Wachowski’nin ortak besteciliğe geri dönmesi ve dahası, kız kardeşi Lilly Wachowski tarafından yapılan kuruluştaki en son bölümü koordine etmeye başladı.

Bir cevap yazın