Çarşamba, Eylül 16, 2020
Gündem

Meclis’te İdlib için düzenlenen kapalı oturum sona erdi

TBMM Genel Kurulu'nda İdlib'deki gelişmeleri ele almak üzere 6 saat süren kapalı oturum gerçekleştirildi.

TBMM Genel Kurulu’nda İdlib’deki gelişmeleri ele almak üzere 6 saate yakın süren kapalı oturum bugün gerçekleştirildi.Saat 15.00’da başlayan toplantıda sadece milletvekilleri ve yeminli görevliler bulundu.

TBMM Genel Kurulu, İdlib’deki gelişmeleri ele almak üzere kapalı oturuma geçti. Kapalı oturumda Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu süreçle ilgili Meclis’e bilgi verdi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da oturumu takip etti.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli de görüşmeleri izledi.

Oturumda yeminli stenograflar tarafından kayıt tutuldu. Milletvekillerine yardımcı olmak için işitme engelli kavaslar da salonda kaldı.Kapalı oturum sona erdiğinde tutanaklar mühürlenecek ve 10 yıl boyunca ‘devlet sırrı’ kapsamında saklanacak. Oturumun içeriği hakkında haber de yazılamayacak.

 

Erdinç YILMAZ
Merhaba! Benim adım Erdinç. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğrencisiyim. Eylül 1995 yılı Malatya doğumluyum. Boş zamanlarımda kendimi teknoloji, spor, sinema ve tiyatro gibi alanlarında geliştirmeye çalışıyorum. Hobi olarak kitap okuyup, kendi hayatımın kesitlerinden oluşan videolar ve fotoğraflar çekiyor, ülkeleri, illeri kasabaları, köyleri geziyor, yazılım ve yabancı dil öğreniyorum.

Bir cevap yazın