Cumartesi, Eylül 26, 2020
Moda & Magazin

Miley Cyrus ve Emily Osment En İyi “Montana” Buluşması Yaptı

Disney Channel günlerini Instagram Live'da hatırladılar.

Disney Channel toplantıları geç itibarıyla abounded, ancak Miley Cyrus ve Emily Osment ‘ın Hannah Montana an henüz gördüğüm en iyi biri olabilir.

23 Mart Pazartesi günü, iki Hannah Montana mezunu – aka Miley Stewart / Hannah Montana ve Lilly Truscott / Lola Luftnagle – Miley’in “Bright Minded” IG Live serisinin son bölümünde tekrar bir araya geldi . Bu ikisinin kamuya açık bir araya gelmesi sebebiyle on seneden uzun bir süre geçtiğine inanabiliyor musunuz?

Bunca zamandan sonra bile, Miley ve Emily’nin görüntülü sohbetlerine bağlandığını görmek çok eğlenceliydi. Çift, ilgili evlerden evcil hayvanlarını birbirlerine tanıttıktan sonra, Miley “Bright Minded” stüdyosunda ve Emily avlusunda takılırken, ilk önce iyi günler hakkında konuşmaya başladılar. 10 dakikalık sohbetleri sırasında Miley, Emily Montana’nın Disney Channel serisinde çalışırken geçirdiği zamanla ilgili anıları ve sohbetleri ateşlemenin bir yolu olarak Hannah Montana’dan resimler tutacaktı . Sezon 1 fotoğraf Miley eşleşen denim kıyafetlerinde çiftin tuttuğu Emily için bir anı açtı, “Günün herkezin bizi uyardığından daha uzun olduğunu hatırlıyorum ve 12 kostüm değişikliği gibiydi ve hepimiz böyle bir sürü fotoğraf çekmek için

Hannah Montana’ya basının ilk gününde çekilen ortak yıldızların bir başka fotoğrafı, Miley’in o zamandan önce bebek dişlerinin çoğunu kaybettiğini ortaya çıkarmasına neden oldu ve annesi Tish Cyrus, sahte bir şeyler almak mecburiyetinde kaldı. Diş.” Miley’in tuttuğu diğer resimler, Emily’nin şakasını yapan birisi de dahil olmak üzere, “Kiliseye gidiyoruz gibi görünüyoruz”, hafıza şeridinde çok eğlenceli geziler yaptı. Bir noktada, Miley, siyah ve pembe kıyafetlerle eşleşen Hannah ve Lily’nin bir fotoğrafını hazırladı ve Miley, Hannah Montana hayranlarının şu an için neler olduğunu tahmin eden Disney şovu hakkında nasıl teorize ettiklerini belirtmesine yol açtı.Dünyada. Emily daha sonra hafifçe Miley’e sordu: “Bu [resimlerin bazıları hakkında gerçek bir anınız var mı?“ Hangi yıl olduğunu hatırlamakta zorlanıyorum ”, Miley fotoğrafa danıştı ve şaka yaptı, , Hannah’nın tutuş ve peplumları gerçekleştirmeye çalışmakta olduğu yıl oldu . ”

Bu Hannah Montana birleşmesini yeniden özetlemek bile adaleti zorlaştırıyor . Miley ve Emily’nin tam “Bright Minded” konuşmasını (39: 00 dakika işaretinden başlayarak) ve aşağıda belirtilen Hannah Montana birleşmesine bazı hayran tepkilerini izlemelisiniz.

 

Bir cevap yazın