Pazar, Kasım 22, 2020
SİNEMA & FİLM

Netflix, Yeni Dizisi Curon İlk Fragmanını Yayınladı

Dizi, gizem, efsane ve gerçekliğin, izleyicileri kendilerini ve kimliklerini keşfetmek için inanılmaz bir yolculuğa taşıyabilen bir hikayeye hayat vermek için bir araya geldiği doğaüstü bir dramadır. Her şeyin göründüğü gibi olmadığı bir yol; bildiğimiz yüzeyin altında bile rahatsızlık verici olduğu gizemler var.

Serinin kahramanları: Valeria Bilello (Anna) Luca Lionello (Thomas) Federico Russo (Mauro) Margherita Morchio (Daria) Anna Ferzetti (Klara), Alessandro Tedeschi (Albert) Juju Di Domenico (Miki) Giulio Brizzi (Giulio), Max Malatesta (Ober) ve Luca Castellano (Lukas).

7 bölümlük diziyi Fabio Mollo ve Lyda Patitucci yönetiyor . Yazarlar, yazar Ivano Fachin , Giovanni Galassi , Tommaso Matano ile beraber yazar olarak Ezio abbate’e emanet edildi .

Anna, memleketi Curon’a, genç ikizleri Mauro ve Daria ile beraber döndü. Anna gizemli bir biçimde ortadan kaybolduğunda, çocuklar kasabanın görünür huzurunun arkasında yatan sırları ortaya çıkarmaya ve kendilerini ailelerinin daha önce hiç görmedikleri bir tarafı ile yüz yüze bulmaya götürecek bir yolculuğa çıkmak mecburiyetinde kalacaklar. Geçmişinizden kaçabileceğinizi keşfedecekler ama kendinizden değil.

Dizinin çekimleri, IDM Film Fonu ve Komisyonu’nun desteği ile Curon’da (Güney Tirol) ve Trentino’da gerçekleşti.

Bir cevap yazın