Pazartesi, Eylül 28, 2020
Gündem

SON DAKİKA !!! Polis Ekiplerine Saldırı

Ankara’nın Sincan ilçesinde kavgaya müdahale eden polis ekiplerine saldıran gençler göz altına alındı.

Olay Sincan ilçesine bağlı Ankara Caddesi üstünde meydana geldi. İddialara göre, 3 alkollü genç, Ankara Caddesi üstünde ilerlerken henüz sebebi bilinmeyen bir sebepten ötürü başka bir grupla kavga etti.

Kavganın büyümesi neticesinde 1 kişi bıçak darbesiyle yaralanırken, çevredeki yurttaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri kavgayı ayırdıktan sonra, kimlik kontrolü yapmak istedi.Fakat alkollü 3 genç polis ekiplerine kimlik vermeyeceklerini söyleyerek polislerin üzerine yürüdü. Hatta polis ekiplerine saldırmaya kalkan alkollü 3 genç, olay yerine gelen diğer polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı.

Yaralı bir kişi ise ambulans ekipleri tarafından çevredeki hastaneye kaldırıldı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

 

Erdinç YILMAZ
Merhaba! Benim adım Erdinç. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğrencisiyim. Eylül 1995 yılı Malatya doğumluyum. Boş zamanlarımda kendimi teknoloji, spor, sinema ve tiyatro gibi alanlarında geliştirmeye çalışıyorum. Hobi olarak kitap okuyup, kendi hayatımın kesitlerinden oluşan videolar ve fotoğraflar çekiyor, ülkeleri, illeri kasabaları, köyleri geziyor, yazılım ve yabancı dil öğreniyorum.

Bir cevap yazın