Pazar, Eylül 20, 2020
SİNEMA & FİLM

Stranger Things dizisinin 4. sezon fragmanı yayımlandı.

Yeni sezon ABD ve Rusya'da dehşet yaratacak.

Stranger Things dizisinin yeni sezon fragmanı yayımlandı. Yayımlanır yayımlanmaz tüm dünyada bomba etkisi yaratan dizi “Rusya’dan sevgilerle …”  notuyla Twitter hesabından paylaşıldı. 50 saniyelik klip, silahlı gardiyanlar tarafından izlenen mahkumların demir yolu raylarını monte ettiği karlı bir Rus manzarasına açılıyor. Ve o da ne!.. Bu tutsaklardan biri gizemli bir şekilde ortadan kaybolan Jim Hopper…

Kamçatka’nın karlı arazisinde hem insan hem de diğer tehlikelerle karşı karşıya kalacağı evden uzakta hapsedilmelerinin yanı sıra eyaletlerde yeni bir korku başlıyor. Dizinin yaratıcısı olan Duffer kardeşler bu sezonun gizemini “Uzun süre gömülü olan bir şey, her şeyi birbirine bağlayan bir şey, ” sözleriyle açıkladı.
Geçen sonbaharda  Netflix, Stranger Things’ in 4. sezonu üzerine çalışmalar olduğunu açıklamış ve şovun yaratıcıları Matt ve Ross Duffer ile uzun süreli bir film ve dizi genel anlaşması imzaladığını doğrulamıştı. Netflix, geçen sezon 40 milyondan fazla hesap tarafından izlenen dizinin başarısını katlayarak devam ettirmek istiyor. Dizinin yayın tarihi ile ilgili bir bilgi paylaşılmasa da bazı kaynaklar yeni sezonun 2020 veya 2021’in sonunda gelebileceğini söylüyor.
Kıvanç Turhan

Bir cevap yazın