Cuma, Eylül 25, 2020
Moda & Magazin

Survivor’da ağlatan veda Ersin Korkut elendi!

Ünlüler ile Gönüllüler’in kıyasıya mücadele ettiği Survivor’da dün akşam eleme heyecanı vardı. Mert ve Berkan’ın aday olduğu geceye, Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu açıklama ve yarışmacıların gözyaşları damga vurdu. Ersin Korkut, sakatlığı sebebiyle Survivor’a veda etti. Ünlü oyuncunun elenmesi ekipte şok etti. Ersin Korkut’un köpeği Mes’e olan özlemini dile getirdiği anlarda ise kelimeler Acun Ilıcalı’nın boğazında düğümlendi.

Her iki takımı da konseye çağıran Ilıcalı, “Benim açımdan da üzüntü verecek bir konuya gelmem gerekmektedir. Açıkcası çok haber vermemiz gerekmektedir. Çok güzel haberler verdik. Yarışmacılarımızın doğacak bebekleriyle bile güzel haberler verdiğimizi hatırlıyorum. Ama bu sefer iyi bir haber veremeyeceğim. Konu bir yarışmacımızı ilgilendiriyor. Ama bütün yarışmacılarımızın üzüleceğinden şüphem yok. Bahsettiğim yarışmacı maalesef Ersin” dedi.

 

‘ALDIĞIMIZ HABER BİZİM İÇİN ŞOK OLDU’ 
Acun Ilıcalı mecburi diskaliyife kararını ise şu sözlerle açıkladı:

“Ersin bu yıl Survivor’da olağanüstü performans sergiledi. Hiç beklemiyordum. Defalarca beni şaşırttı. Parkurlarda olağanüstü başarı, onun dışında takım için tam bir abi. Karşı takıma gösterdiği saygı… Düşündüğüm zaman gerçekten Ersin’in Survivor hayatı önümden geçiyor ve açıkcası bu yılnin en güzel sürpriziydi bizler için. Bugün almış olduğumuz bir haber bizler için şok oldu.”

Bir cevap yazın