Cuma, Eylül 18, 2020
Teknoloji

Xiaomi Redmi Note 8 Pro’ya Android 10 güncellemesi geldi:

Redmi Note 8 Pro kullanıcılarının uzun süredir süren bekleyişleri sonunda sona erdi.

Xiaomi Redmi Note 8 serisinde bulunan Redmi Note 8, Android 10 güncelleştirmesini almıştı.Ve bugün Xiaomi, son Android sürümünü Redmi Note 8 Pro’ya getiren MIUI 11 güncellemesini yayınladı. Yaklaşık 2 GB boyutunda olan güncelleme, MIUI 11.0.2.0 QGCEUXM derleme numarasıyla karşımıza çıktı. Yepyeni güncellemeyi indirmek isteyen herkesin cihazlarında 5 GB’lık boş alan açması gerekiyor.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Özellikleri :

Xiaomi Redmi Note 8 Pro, 64 MP’lik ana kamerası, 4.500 mAh’lik ve 18 W hızlı şarj desteğine sahip olan bataryası ve özellikle MediaTek Helio G90T işlemcisiyle tüm kullanıcıların gönlünü kazandı. Artık Android 10’un da cihaza gelmesiyle Redmi Note 8 Pro, kullanıcılar için muhteşem bir seçime dönüştü.

Erdinç YILMAZ
Merhaba! Benim adım Erdinç. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği öğrencisiyim. Eylül 1995 yılı Malatya doğumluyum. Boş zamanlarımda kendimi teknoloji, spor, sinema ve tiyatro gibi alanlarında geliştirmeye çalışıyorum. Hobi olarak kitap okuyup, kendi hayatımın kesitlerinden oluşan videolar ve fotoğraflar çekiyor, ülkeleri, illeri kasabaları, köyleri geziyor, yazılım ve yabancı dil öğreniyorum.

Bir cevap yazın