Çarşamba, Eylül 16, 2020
Keşfet

Yeni BMW 4 Serisi Tam Olarak Böyle Görünecek

BMW 4 Serisi

Yeni BMW 4 Serisi Coupe’yi kapsayan çok fazla tartışma var. Nihayet yılın Frankfurt Otomobil Fuarı, dışa doğru çarpıcı BMW Concept 4, Bavyera otomobil üreticisinin gelecekteki yapı yatağını inceledi ve bu da çok daha büyük bir böbrek ızgarasını pekiştirecek. Önemli sayıda kişi bunu önemsemiyor.

Son zamanlarda dökülen fotoğraflarda gördüğümüz gibi, bu yıkıcı plan, yeni M4 ve M3 gibi, yaratılışa girdiğinde en yeni 4 Serisi’ne kadar uzanacak. Bu molalar usta Nikita Chuyko’ya yeni BMW 4 Serisi’nin neye benzeyeceği konusunda daha net bir fikir veren kesin bir render oluşturma yetkisi verdi.

BMW 4 Serisi

 

Dökülen fotoğrafta yeni bulduğumuz gibi, yeni 4 Serisi’ndeki böbrek ızgarası, aracın ön ucunun neredeyse tamamını genişletiyor. Bu, mevcut modelden aşırı bir kalkıştır, ancak BMW yeni planın çok iyi yaşlanacağından emin.

Başka bir yerde, usta 8 Serisi Coupe’den ayırt edilemez görünen BMW 4 Concept’ten daha büyük farlar taktı ve muhafızdaki hava girişleri marjinal olarak daha küçük. Arkada, arka lambaların planı BMW 4 Konseptinden hafifletildi ve oluşturulan oluşturma modelinde marjinal olarak daha geniş görünüyor.

Bir cevap yazın