Cuma, Ocak 22, 2021
SİNEMA & FİLMVideo

Yeni Jungle Cruise Fragmanı Dwayne Johnson’ın Destansı Amazon Görevi

Johnson ve Emily Blunt, tema parkı cazibesine dayanarak yaklaşan filmde rol alıyor.

Jungle Cruise için yeni fragmanI Yaklaşan komedi macerası, Disney’in popüler nehir teknesi tema parkı cazibesine ve yıldız Dwayne Johnson ve Emily Blunt’a dayanıyor.

Johnson, Amazon’un turistik yolculuklarında uzmanlaşmış Frank adında bir nehir teknesi kaptanı oynuyor. Blunt, iyileştirici özelliklere sahip mistik bir ağaç arayan bir maceracı olan Lily rolünü üstlenir ve onu bulmak için tehlikeli göreve götürmesi için isteksiz Frank’i işe alır. Indiana Jones ve Karayip Korsanları gibi imtiyazlar net bir etki ile beklenen aksiyon ve komedi karışımıdır. Görsel efektlerden bazıları biraz bitmemiş görünüyor, ancak herhangi bir şansla, Temmuz ayına göre sıralanacak. Aşağıdan kontrol edin:

İlk Jungle Cruise fragmanı geçen sene Ekim ayında piyasaya sürüldü. Filmde ayrıca Jack Whitehall (Good Omens), Édgar Ramírez (Bright), Jesse Plemons (Game Night) ve Paul Giamatti (The Amazing Spider-Man 2) yer almakta. Yönetmen Jaume Collet-Serra, daha önce köpekbalığı gerilim filmi The Shallows’ı yönetti ve film 24 Temmuz 2020’de gösterime girdi.

Yahoo ile son dönemde yapılan bir röportajda Blunt, onu projeye çeken şeyden sözetti. “Sadece bu inanılmaz dünyaya ve bu seyahat ve macera duygusuna ve seyircilerin kaçabileceği zengin bir goblene taşınmak için,” dedi. Diyerek şöyle devam etti: “Ve bu, nostalji dolu ve bizler için yaratıcı bir biçimde benim için çok fazla olan bir yolculuğa dayanıyor, bu nedenle çok iyiydi.”

 

Bir cevap yazın