Cumartesi, Eylül 19, 2020
Teknoloji

YouTube Kids artık Apple TV’de

YouTube‘un çocuklar için özel uygulaması artık bölgenizde mevcut olduğu sürece Apple TV’deki App Store’dan indirilmeye hazır. Cihazın hem 4K hem de HD sürümlerinde çalışır ve “Hey Siri, YouTube Çocuklarını Aç” diyerek Siri Uzaktan Kumandayı kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın oturum açmadan uygulamayı kullanmasına izin verebilirsiniz, ancak mevcut ebeveyn kontrolü ayarlarınızı içe aktarmak için giriş yapmanız gerekir, ancak bunları bir telefondaki ya da tabletteki uygulama daima değiştirebilirsiniz.

YouTube Kids, çocuklara yaşına uygun içeriklerden oluşan seçilmiş bir içerik sunmak için 2015 senesinde mobil cihazlar için bir uygulama olarak kullanıma sunuldu.

O zamandan beri YouTube, uygulamayı çeşitli akıllı TV’lere yaydı ve sonunda bir masaüstü sürümü başlattı . Platform, senelerdir internet sitesinde çocuk dostu içerik olarak görünen çocuk sömürücü videolarla uğraşıyor

YouTube Çocuk uygulamasının kendi problemleri payı olmasına karşın – 2018’de, belirli arama kelimeleri ararken komplo teorisi videoları önerdi – çocukları platformdaki en berbat videolardan uzak tutabilir.

YouTube Kids Buradan İndirebilirsiniz. indir

 

Bir cevap yazın